Turgut Özal Korsan Taksi, İstanbul’un Esenyurt ilçesinin gittikçe kalabalıklaşması nedeniyle artan trafikte taksi bulma sorunu ortaya çıkmıştır. Oldukça masraflı bir hale gelen ticari taksi kullanımı, vatandaşları korsan taksi uygulamasını kullanmaya teşvik etmektedir. Fahiş fiyatlara ek olarak kısa mesafe alınmaması veya uygun taksi bulamama gibi sorunlar nedeniyle de müşteriler korsan taksi uygulamasını sıkça kullanır hale gelmiştir. Turgut Özal Mahallesi korsan taksi de sunduğu kaliteli hizmeti sayesinde en çok rağbet gören bölgelerden bir tanesidir. Bir telefonla ulaşılabilen korsan taksi, müşterileri talep ettikleri güzergaha mümkün olan en kısa sürede ulaştırmayı hedeflemektedir.

Turgut Özal Mahallesi için sunduğumuz konforlu taksi hizmeti kapsamında 7/24 uygun fiyatlı korsan taksi uygulamasından yararlanabilirsiniz. Korsan taksiyi ikamet ettiğiniz adrese çağırmanız oldukça kolaydır. Taksi numaramızı aradıktan sonra konumunuzu ve gitmek istediğiniz bölgeyi ekip arkadaşlarımıza iletmelisiniz. Gerekli bilgileri verdikten sonra, çalışma arkadaşlarımız size mesafe hesabı bir fiyat sunacaklardır. Sunulan bu fiyat, ticari taksilerin uyguladıkları tariflere kıyasla oldukça uygundur.

Teklif edilen tutarı onaylamanız halinde belirttiğiniz adrese en kısa zamanda bir araç gönderilecektir. Düzenli olarak bakımı yapılan lüks araçlarımız ile İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşabilirsiniz.

Turgut Özal Korsan Taksi
Turgut Özal Korsan Taksi

Esenyurt Turgut Özal Korsan Taksi

Esenyurt Turgut Özal Korsan Taksi Mahallesi korsan taksinin sunduğu konforlu ve güvenli ulaşım hizmeti sayesinde uzun uzun taksi bekleme derdi ortadan kalkmaktadır. Bulunduğunuz konuma en yakın işletmemizden gelecek olan korsan taksi, sizleri kestirmeleri kullanarak kısa sürede gitmek istediğiniz bölgeye ulaştırmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı bir ücret politikası izleyen işletmemiz, sizden belirtilen tutar harici bir ek ücret almamaktadır. Trafiğe takılma veya araçta bekleme gibi durumlar sırasında belirtilen ücret artmamaktadır.

Buna ek olarak, alanında deneyimli şoförlerimiz yolu uzatma girişiminde bulunmadan sizleri istediğiniz güzergahta götürmektedir. Taksilerimizin her biri son model olup, klima bulunmaktadır. Bunun yanında oldukça geniş bagajları bulunan araçlarımız ile eşyalarınızı bir noktadan diğerine sorunsuz bir şekilde götürebilirsiniz. Özellikle havaalanı veya otogar yönüne gidecekseniz, geniş bagaj kapasiteli araçlarımız sizin için biçilmez kaftandır. Lüks araçlara ek olarak saygılı ve güler yüzlü şoförlerimiz de sizlere yol boyunca son derece dikkatli davranmaktadır.

Korsan Taksi Turgut Özal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir