Saadetdere korsan taksi, düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılan lüks araçlar ile toplam 24.264 kişinin yaşadığı Saadetdere bölgesinde hizmet vermektedir. Ticari taksilerin uyguladığı fahiş fiyat politikasına nazaran sunduğu uygun fiyatlar ve hizmet kalitesiyle Saadetdere korsan taksi rakipleri arasında fark yaratmaktadır. Gittikçe kalabalıklaşan İstanbul’da ulaşım son yıllarda oldukça güç hale gelmiştir. Buna ek olarak günün hiçbir saatinde ulaşılamayan ticari taksiler ve yüksek ücretleri vatandaşı korsan taksi uygulamasını kullanmaya teşvik etmiştir. Talep edilen noktadan İstanbul’un her bölgesine ulaşım hizmeti sunabilen korsan taksiler, ticari taksilere nazaran oldukça düşük bir ücret talep etmektedir.

Belirtilen ücret kilometre başına hesaplanmaktadır ve bunun dışında herhangi bir ek ücret asla talep edilmemektedir. Konforlu yolculuğunuz sırasında alanında profesyonel şoförlerimiz sizlerin trafiğe takılmadan varış noktasına olabilecek en kısa sürede varmanızı sağlamaktadır. Bize ulaştığınız takdirde belirttiğiniz adrese en uzun 20 dakika içerisinde aracımız gelmekte ve sizi evinizin önünden almaktadır. Düzenli olarak temizlenen araçlarımızda gönül rahatlığıyla seyahat edebilirsiniz.

Saadetdere Korsan Taksi Durağı

Yolculara konforlu bir seyahat keyfi sunmak için araçlarımız tam donanımlı olarak seçilmekte ve bu doğrultuda hizmet vermektedir. Şoförlerimiz ise alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Son derece kibar ve saygılı olan ekip arkadaşlarımız, sizlere yol boyunca kesinlikle rahatsız edici bir yaklaşımda bulunmamaktadır. Güvenliğin en üst seviyede olduğu korsan taksi hizmetimizde yolcular herhangi bir aksilik ile karşılaşmamaktadır.

Saadetdere Korsan Taksi
Saadetdere Korsan Taksi

Esenyurt çevresinde yer alan Saadetdere bölgesi, Avrupa yakasının nüfusu en kalabalık olan mahallelerindendir. Bu nedenle bölgede ulaşım oldukça zorlaşmıştır. Ticari taksi erişiminin de son derece azaldığı bu bölgede korsan taksi saadetdere hizmeti vatandaşa rahat bir nefes aldırmaktadır.

Kibar ve saygılı şoförlerimiz araç içerisinde sigara içmemekte, yüksek sesle radyo veya müzik dinlememektedir. Yolcu memnuniyetine oldukça önem veren işletmemiz, bu konuda özenli davranmaktadır. İstanbul’un kaotik trafiğinde ticari taksiye erişim bir hayli zor hale gelmişken, korsan taksi saadetdere nin sunduğu hizmetlerle konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Saadetdere ve Bölgesine Hizmet Verdiğimiz Noktalar.

Bu noktalara hizmet vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir