Mehterçeşme korsan taksi, Mehterçeşme ve yakınlarında konforlu ve güvenli yolculuk hizmeti sunan işletmelerden bir tanesidir. Gittikçe kalabalıklaşan bir şehir olan İstanbul’da konforsuzluğu nedeniyle toplu taşıma tercih etmeyen vatandaşlar taksileri tercih etmektedir. Fakat son zamanlarda ticari taksilerin fahiş fiyatları ve erişim zorlukları yolcuları korsan taksi kullanmaya teşvik etmiştir. Sunduğumuz korsan taksi hizmetleri arasında, istenilen adrese müşterileri en kısa zamanda ulaştırmak yer almaktadır. İstanbul gibi bir metropolde, özellikle iş çıkış saatleri veya hava koşulların kötü olduğu zamanlarda taksi bulmak oldukça zor hale gelmiştir.

Buna ek olarak yoğun kar ve yağmur yağışı olan günlerde de taksi bulmak neredeyse imkansızdır. Böyle zamanlarda Mehterçeşme korsan taksi, güvenli ve temiz araçlarıyla vatandaşları talep ettikleri istikamete ulaştırmaktadır. Tam donanımlı olan lüks araçlarımızda kar lastiği ve diğer emniyet unsurları bulunmaktadır, bu nedenle yolcular gönül rahatlığıyla tercih edebilmektedir.

Korsan taksi Mehterçeşme dendiği an akla gelen işletmemiz, 7/24 güvenli ve konforlu bir yolculuk hizmeti sunmaktadır. Günün her saatinde sefer halinde olan korsan taksilerimize bir telefon ile ulaşmak mümkündür. Ticari taksilerin yüksek ücretlerinden yakınan vatandaşlar için, korsan taksi taksimetre usulü fiyat biçmemektedir.

Korsan taksiyi tercih eden yolcular gitmek istedikleri bölgeyi belirtmekte ve ona göre bir ücret tarifesi uygulanmaktadır. Mesafeye bağlı standart fiyatlar, diğer taksilere nazaran bütçe dostu olacak şekilde belirlenmiştir. Trafikte geçen zaman gibi herhangi bir ekstra durum karşısında belirlenen fiyat değişmemektedir.

esenyurt korsan taksi
esenyurt korsan taksi

Mehterçeşme Korsan Taksi

Alanında uzman ve deneyimli şoförlerimiz belirlenen tutarın dışında hiçbir ek ücret talep etmemektedir. Bu nedenle, korsan taksiye binen yolcular, seyahatlerinin başında ne kadar ücret ödeyeceklerini bilirler. Alternatif yol güzergahları belirtilen fiyatı değiştirmemektedir. Bunun yanı sıra, şoförlerimiz talep edilmediği sürece herhangi bir güzergaha sapmazlar ve yolcu tarafından belirtilen istikamette ilerlerler.

Yolların trafik durumundan haberdar olan şoförlerimiz hangi yolun açık olduğunu bilerek belirtilen istikamete doğru ilerlerler. En kaliteli ve lüks araçlarda konforlu bir yolculuk hizmeti sunan korsan taksilerimiz, Mehterçeşme bölgesinde ikamet eden vatandaşlar için biçilmiş kaftandır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir