Kıraç korsan taksi hizmeti işinde uzman, tecrübeli şoförlerin eşliğinde konforlu yolculuk hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un her noktasına ulaşım kolaylığı sağlayan korsan taksi hizmetiyle müşteriler fahiş ücretler ödemeden gidecekleri istikamete ulaşmaktadır. Ticari taksilere kıyasla oldukça ekonomik olan korsan taksi, müşterilerine güvenli bir yolculuğun garantisini yapmaktadır. Talep ettiğiniz adrese yaklaşık 20 dakika içerisinde gelen araçlarımız, sizi istediğiniz bölgeye ulaştırmaktadır.

Ticari taksilerde olduğu gibi gidilecek yeri kabul etmeme durumu kesinlikle yaşanmamaktadır. Şoförlerimizin her biri trafik saatleri ve yolların durumu ile ilgili bilgi sahibidir, bu nedenle sizleri yolu uzatmadan varacağınız yere hızlı bir şekilde ulaştırırlar. Bakımı düzenli olarak yapılan araçlar ile Kıraç bölgesinden çağırdığınız korsan taksi, sizi İstanbul’un talep ettiğiniz bölgesine bırakmaktadır. Lüks araçlarda, güvenilir şoförlerimizle keyifli bir yolculuk yapmak mümkündür.

Oldukça kalabalıklaşan İstanbul’da, trafiğin de artmasıyla taksi bulmak oldukça zorlaşmıştır. Hal böyleyken korsan taksi uygulaması son zamanlarda sıkça tercih edilmeye başlanmıştır. Belirttiğiniz adresten sizleri kısa süre içerisinde alan şoförlerimiz, sizi işinize, okulunuza veya başka bir adrese olabilecek en kısa süre içerisinde ulaştırmayı hedeflemektedir. Standart ticari taksilerin ücretlendirmelerine kıyasla yolcularına daha uygun bir tarife uygulayan korsan taksi, 7/24 ulaşılabilirdir.

Kıraç Korsan Taksi
Kıraç Korsan Taksi

Esenyurt yakınlarında yer alan Kıraç bölgesi, yolcuların taksiye sıkça ihtiyaç duyduğu bölgelerden bir tanesidir. Taksi talebinin yoğun olduğu bu bölgede ticari taksilere ulaşım bir hayli zorlaşmıştır. Bu nedenle Kıraç bölgesinde ikamet eden herkes korsan taksi hizmetinden yararlanabilmektedir. Kibar ve anlayışlı şoförlerimiz, araç içerisinde sigara içmemekte, telefonla konuşmamakta ve yüksek sesle müzik dinlememektedir.

Kıraç Korsan Taksi Hizmeti

Adeta size yol arkadaşı olacak şoförlerimiz, sizleri istediğiniz noktaya en kısa sürede ulaştırmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı gece ve gündüz tariflerinin uygulandığı korsan taksilerimizde, konforlu ve lüks araçlarda yolculuk yapmak mümkündür. Düzenli olarak temizliği yapılan, periyodik olarak bakıma sokulan araçlarımız, sizlere hak ettiğiniz yolculuğu sunmaktadır. Yolculuğu uzatmadan güvenli bir şekilde gideceğiniz yere ulaşmanızı sağlayan araçlar, İstanbul’un her bölgesinde kullanılmaktadır. Eğer siz de ticari taksilerin fahiş fiyatlarından ve erişim zorluğundan bunaldıysanız korsan taksi kıraç sizin için mükemmel bir tercih olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir