Hakkında

Esenyurt korsan taksi 7 yıldır  Türkiye’nin  dört bir yanında birçok taksi durağı ile anlaşmış ve en uzun yıllar çalışmış ve hala çalışan bir firmadır.

(Bu Alan Adı Satılıktır)
dindefteri@gmail.com

 Acil taksi hizmeti veren  taksicilerimiz en konforlu araçları ile sizlere 7/24 hizmet vermekte.  Alo taksi hizmeti almak için hizmet bölgenizin sayfasına girmeniz yeterli.  Tek bir telefon ile en yakın taksiye ulaşabilirsiniz!

ESENYURT KORSAN TAKSİ HİZMETİ

Esenyurt Korsan Taksi hizmetlerimiz değişimli çalışan profesyonel sürücülerimiz ve yüksek model klimalı, geniş bagaj hacmine sahip araçlarımız ile 7 gün 24 saat İstanbul Esenyurt bölgesinden hareketle hesaplı taksi ihtiyaçlarınıza hızlı, konforlu ve ekonomik bir şekilde cevap vermektedir.

Taksi ile ulaşım seçeneği en güvenilir ve en konforlu ulaşım seçeneğidir. Bu hizmeti verirken özellikle İstanbul Esenyurt gibi çok çeşitli milletten insanların olduğu yerleşim merkezlerinde güvenlik ön planda tutulması gerekmektedir.  Siz müşterilerimizi güvenli, nezih ve uygun ücretli olarak yoğun trafik stresine sokmadan en uygun güzergâhlardan belirli fiyatlarla ulaşımınızı sağlıyoruz.

Avrupa standartlarında, İstanbul metropolünün en kozmopolit ilçelerinden biri olan ve son zamanlarda yıldızı oldukça parlayan Esenyurt’ta bulunan Esenyurt korsan taksi durağında konusunda uzman, güler yüzlü, saygılı ekibimizle turizm acentesine yakışır taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bu yolculukta sizlere eşlik eden şoförlerimiz sorumluluğunun bilincinde olarak sizlere ayrıcalıklı hizmet için elinden geleni yapmaktadır. Ekonomik ve VIP taksi hizmetimizde limit yok, müşteri memnuniyeti olarak limit sizsiniz.

 

Akbatı Avm, Eskule Avm, Torium Alışveriş Merkezi, Marmara Park AVM gibi bir çok alışveriş merkezlerine gitmek isterseniz veya alışverişten geliyorsanız haftanın herhangi bir günü istediğiniz saatte bizleri telefonla arayarak İstanbul’un bir çok noktasına ucuz ve güvenilir ulaşım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamız ile iletişim numaralarımızdan bizleri aradığınızda en yakın taksimizi size yönlendiriyor ve ulaşım ihtiyacınızı çözüyoruz. Firmamızdan düzenli olarak hizmet aldığınızda abonelik numarası edinerek her aradığınızda adres verip tarif etmek zorunda kalmaz, ucuz taksi çağırma işleminizi daha hızlı ve pratik çözmüş olursunuz.

istanbul korsan taksi
istanbul korsan taksi

ESENYURT UCUZ KORSAN TAKSİ FİYATLARI NELERDİR?

Esenyurt korsan taksi durağından İstanbul’un birçok ilçe ve yerleşim merkezine ulaşım fiyatları sayfamızın sonunda belirtilmiştir. Firmamız yetkili şoförleri bu fiyat tarifesine göre işlem yaptıkları için aklınızda hiçbir şüphe kalmadan gönül rahatlığı ile yolculuk ücretinin ne kadar olacağından emin olarak seyahat edebilir ve gideceğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bizleri telefon numaralarımızdan arayarak ekonomik ve VIP araç seçeneklerimizden faydalanabilir, güvenli ve hızlı bir taksi yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
TIKLA HEMEN ARA